loader

dantu implantavimas

Dantis praradusiems pacientams chirurgija ir implantavimas padeda atkurti kramtymo ir estetinę dantų funkcijas. Tai modernus metodas, leidžiantis visiškai pamiršti prarastų dantų problemą ir efektyviai sprendžiantis įvairias dantų bei žandikaulio problemas. Implantai tinka beveik visiems pacientams, o patyręs mūsų klinikos gydytojas Egidijus Juknevičius padės surasti patį geriausią sprendimą kiekvienu atveju.


869801392

Kiek kainuoja dantų implantai?

Kalbant populiariai, pats implantas yra kaip dirbtinė danties šaknis, tačiau jis sudaro tik vieną implantuojamo danties elementą. Iš tikrųjų reikėtų kalbėti apie dantų implantacijos kainą, kurią sudaro: implanto, atramos ir karūnėlės kainų suma. Kiekvieno paciento atvejis yra labai individualus, todėl tikslią dantų implantavimo kainą gydytojas gali pasakyti tik po konsultacijos. Orientacinė vieno implantuoto danties kaina su visomis reikalingos medžiagomis ir darbais siekia apie tūkstantį eurų.

Paslaugos pavadinimas

Paslaugos kaina

„Straumann Roxolid“ implantas

700 Eur

„Straumann Roxolid“ antras ir kiti implantai

650 Eur

„Straumann Roxolid SLActive“ implantas

800 Eur

„Straumann Roxolid SLActive“ antras ir kiti implantai

750 Eur

„Osstem SOI“ implantas

700 Eur

„Osstem SOI“ antras ir kiti implantai

650 Eur

Gijimo galvutė

50 Eur

Gali pasirodyti, kad dantų implantai – ne pigus pasirinkimas, tačiau šis būdas atstatyti dantų funkcionalumą turi daugybę privalumų, kurie tikrai verti investicijos. Visų pirma, implantuoti dantys atrodo itin natūraliai, tarsi tikri, todėl pacientai visada gali pasitikėti savo šypsena – tai pojūtis, kad prarasti dantys niekur ir nebuvo dingę. Palyginti su kitais metodais, implantavimas yra labai ilgaamžis ir patikimas pasirinkimas atstatyti prarastus dantis, dažnai implantas puikiai funkcionuoja visą žmogaus gyvenimą.


Sužinok tikslią dantų implantų kainą!

Dantų implantacijos ir chirurgijos kainynas

„Straumann“ implantų privalumai

Straumann

Šiuos implantus drąsiai renkasi pacientai visame pasaulyje. „Straumann“ užtikrina itin aukštą kokybę ir naudoja šiuolaikines technologijas, kurios tapo implantologijos kokybės standartu. „Straumann SLActive“ implantai išsiskiria savo lydiniu ir paviršiumi – jis porėtas mikrolygmeniu. Tokie implantai stimuliuoja gijimo procesą, pagerina kraujotaką kauliniame audinyje, todėl mažėja uždegimas, o kaulo susiformavimo aplink implantą procesas vyksta greičiau ir efektyviau. Tokiu būdu yra pasiekiama 100 proc. prigijimo tikimybė net ir sudėtingais atvejais. Gamintojo pasirinktas lydinys ir patentuotas chemiškai aktyvus „SLActive“ paviršius užtikrina geresnį sukibimą su kaulu.

Kodėl verta rinktis dantų implantus?

Praradus vieną ar keletą dantų, labai svarbu pasirūpinti likusiais. Čia implantavimas yra puikus pasirinkimas, nes šalia protezuoto danties esantys natūralūs dantys nėra pažeidžiami ar apkraunami. Maža to, jausmas valgant yra tolygus natūraliems dantims: dalis jėgos perduodama žandikauliui, taip stabdomas jo kaulo nykimas, kuris yra dažna dantis praradusių žmonių problema.
Nors kiekvienas dantų praradimo atvejis yra labai individualus, implantai daugeliui atvejų tinka dėl savo universalumo. Jie gali būti naudojami kartu su kitomis priemonėmis, kurios naudojamos dantims atkurti. Dėl šios priežasties implantuoti dantis galima net ir netekus vos vieno danties – jei situacija keisis, implantas netrukdys nešioti karūnėlių, tiltų ar net išimamų protezų.
Bene didžiausias tokių dantų privalumas yra natūralumo pojūtis. Jų nereikia išiminėti kaip protezų, išvengiama nestabilumo ar kitų diskomforto pojūčių. Implantavimas leidžia atkurti kramtymo funkciją ir vėl jaustis taip, tarsi turėtumėte visus savo dantis.

Danties implantai tinka visiems?

dantu implantai

Iš tikrųjų šis būdas atkurti prarastus dantis yra toks universalus, kad tinka beveik visiems. Tik labai retai pasitaiko atvejų, kai dėl tam tikrų medicininių kontraindikacijų implantavimas nėra rekomenduojamas. Tai gali lemti pačios procedūros procesas.
Implantacijos procedūra atliekama su vietine nejautra, klinikoje, o iš karto po jos pacientas jau gali vykti į namus. Daroma keletas pjūvių dantenų srityje, o specialiais gręžimo įrenginiais formuojama ertmė implantui įsriegti. Implantui naudojamas titanas, todėl šis elementas yra itin tvirtas ir ilgaamžis. Implantas komplektuojamas su gijimo galvute ar laikinu dantimi, priklausomai nuo situacijos ir gijimo procesų.
Visai nesvarbu, kurį dantį praradote – implantuoti galima bet kurį dantį. Vis dėlto tikslinėje vietoje turi būti pakankamai kaulinio audinio, tad jei jo nėra, atliekama papildoma „kaulo auginimo“ procedūra, kuri užtikrina implanto stabilumą.

Dantų implantai ir dantų priežiūra

Implantuoti dantys turėtų būti prižiūrimi laikantis visų gydytojo rekomendacijų. Vis dėlto egzistuoja nedidelė implanto atmetimo rizika, tad po procedūros dantų priežiūrai reikėtų skirti daugiau dėmesio. Svarbiausia, kad neužsiliktų maisto likučių, kurie lemia puvimo procesus ir yra puiki terpė bakterijoms. Itin atidžiai rekomenduojama valyti dantenas ir tarpdančius. Rūpintis implantuotais dantimis nėra sudėtinga – tiesiog rūpinkitės jais taip, kaip rūpinatės ir savo tikraisiais dantimis. Gera higiena sumažina infekcijos tikimybę ir atmetimo galimybes, tad implantą galima nešioti neribotą laiko tarpą.


869801392


Dalintis: