loader

estetinis plombavimas

Susigrąžinkite tobulą šypseną! Estetinio plombavimo metu atkuriami prarasti dantų audiniai, o vieno vizito metu gali būti restauruojami net 4-6 dantys. Procedūros metu atstatoma natūrali danties forma, koreguojamas netolygumas bei spalvinės savybės. Šis greitas ir efektyvus metodas suteiks galimybę drąsiai šypsotis ir vėl džiaugtis savo šypsena, estetinis plombavimas tinka daugeliui pacientų. Procedūrą atlieka odontologė Giedrė Misiūnaitė.


868611489

Estetinis plombavimas: kaina

Danties vainiko restauravimas plombine medžiaga – nuo 140 Eur.

Priekinio danties estetinė restauracija – nuo 150 Eur.

Estetinio plombavimo korekcija – nuo 20 Eur.

Dantų gydymo kainynas

Estetinis plombavimas: kaina

Šios procedūros kaina priklauso nuo esamų dantų pažeidimų ir atstatomų dantų kiekio. Vieno danties vainiko restauravimas plombine medžiaga vidutiniškai kainuoja nuo 70 eurų. Atstatant priekinius dantis, reikalingas ypatingas kruopštumas , tad jiems procedūra gali kainuoti truputį brangiau.

Estetinis plombavimas: kaina

Paslaugos pavadinimas

Kaina

Danties vainiko restauravimas plombine medžiaga

Nuo 140 Eur

Priekinio danties estetinė restauracija

Nuo 150 Eur

Estetinio plombavimo korekcija

Nuo 20 Eur

Jei pažeista daugelis dantų, estetinio atstatymo procedūros su plombine medžiaga kaina gali būti nemaža. Vis dėlto tai vertinga investicija į save, kuri yra tiesiog būtina, nes pažeisti dantys greičiau yra ir genda, pasižymi mažesniu atsparumu apnašoms ir mikrobams. Tokių dantų emalis nėra apsaugotas, tad pernelyg stimuliuojami nerviniai kanalai, ilgainiui dėl to pradedama jausti dantų jautrumą. Tai rimta problema, kuri gali sukelti didelį diskomfortą. Dėl infekcijų rizikos kenčia ne tik dantys, bet ir dantenos, jei bakterijos kaupiasi pažeistame dantyje, kyla didesnė pažeidimo rizika ir šalia esantiems sveikiems dantims.


Sužinok tikslią procedūros kainą!

Kokią naudą suteikia estetinio plombavimo procedūra?

po estetinio plombavimo

Veikiami įvairių veiksnių ir bėgant laikui dantys keičiasi, neišvengiamai kinta ir jų išvaizda. Įvairūs nedideli nuskilimai, nudilimas, ėduonies palikti pažeidimai – visa tai kenkia estetinei šypsenos išvaizdai. Visa tai įveikti greitai ir paprastai padeda estetinis plombavimas. Šios procedūros metu gali būti atliekamos įvairios rekonstrukcinės procedūros, taip pat sulyginama dantų spalva, plombų atspalviai. Kitaip tariant, tai danties išvaizdos atstatymas, kuris užtikrina natūralų grožį ir yra praktiškai nepastebimas.

Nors pacientams estetinio plombavimo procedūra yra paprasta, greita ir neskausminga, gydytojams tai nemenkas iššūkis. Siekiant geriausio rezultato reikia dirbti itin subtiliai, todėl dantys atkuriami sluoksnis po sluoksnio, atkartojant natūralią jų anatomiją. Atspalvis, forma, skaidrumas ar net individualios dantų savybės – viskas po procedūros atrodo taip, tarsi būtų suteikta gamtos.
Estetinis plombavimas vien dėl procedūros pavadinimo yra siejamas tik su dantų išvaizda, tačiau ši odontologų atliekama procedūra turi ir funkcinę reikšmę. Esant poreikiui, kartu atliekamas ir ėduonies gydymas, tad užkertamas kelias kauptis apnašoms, atstatomas kramtymo efektyvumas, o tai veikia kaip apsauga nuo sąkandžio pokyčių, žandikaulio patologijos vystymosi ir kitų problemų. Kartu yra apsaugomi sveiki dantų audiniai, jiems daroma žala minimali.

Kaip susigrąžinti dailią šypseną?

Estetiškai plombuoti galima visus dantis, tačiau kalbant apie krūminius, didžiausia reikšmė skiriama ne estetikai, o kramtymo funkcionalumo atstatymui.

Šią procedūrą verta rinktis ėduonies pažeistiems ir apirusiems dantims, taip pat naudojant plombinę medžiagą galima spręsti natūralią spalvą stipriai pakeitusių dantų problemą. Kai dantys nusidėvi, nutrupa ar nulūžta, jų pradinę formą galima atstatyti pasiekiant tokio natūralaus rezultato, kad aplinkiniai net nesupras, jog čia pasidarbavo odontologas. Tai puiki išeitis tiek po įvairių traumų, tiek ir tuomet, kai atsiranda nežymus dantų kreivumas, nevienodi tarpai.

Plombavimas kuriant estetišką šypseną yra ilgalaikis, rezultatai pastebimi iki 10 metų. Žinoma, tai, kaip išsilaikys plombinė medžiaga priklauso nuo asmeninės dantų priežiūros. Jokių ypatingų reikalavimų prižiūrint estetiškai atkurtus dantis nėra, gydytojai rekomenduoja valyti juos šepetėliu du kartus per dieną ir naudoti dantų siūlą tarpdančių šepetėlius bei periodiškai atlikti dantų apžiūrą odontologo kabinete.


868611489


Dalintis: